Hakkımızda

Hakkımızda

KOBAS 2001 yılında RISO dijital baskı makinelerinin Kocaeli bölge bayisi olarak faaliyete başlamış, gelişme süreci içerisinde dijital baskı sektöründe tamamlayıcı diğer ürünleri de bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir.

Dinamik ve uzman kadrosuyla koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinen KOBAS LTD. ŞTİKOCAELİ ili merkez olmak üzere; SAKARYA ve YALOVA il ve ilçelerinde fotokopi, baskı makinası, yazıcı satış, servis ve kiralama hizmetleri sunmaktadır.

KOBAS LTD.ŞTİ. şu anda RISO dijital baskı makineleri UTAX dijital fotokopi makineleri ve EPSON bölge bayisi olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

KOBAS LTD.ŞTİ. yatırımlarını en karlı olan alana değil, en iyi bildiği olan alana yapan kuruluş olarak, bugünkü konumunu bu istikrarlı tutuma borçludur. Son teknolojik ürün sistemlerini bölge çapında yaygınlaştıran KOBAS LTD.ŞTİ. hizmet anlayışını dürüst çözüm sloganıyla özetliyor.

Sadece satış ve servis alanında değil, kendi içinde de bu çağdaş yaklaşımı benimseyen KOBAS LTD.ŞTİ. yönetiminde demokrat, katılımcı ve paylaşımcı bir tutum izliyor.