RISO, son teknoloji ürün ve hizmetleriyle SIGN İstanbul’da


1946 yılında Japonya’da kurulan RISO KAGAKU Corporation, baskı sistemlerinin tasarımı, imalatı ve pazarlamasında çalışmaktadır. Japonya’da 3 fabrikada imalat yapan firmanın 2014 yılında 83.938 M¥ hasılatı buluyor. 2015 yılında çalışan sayısı 3600 olan RISO, dünya genelinde 26 şubesiyle 150’yi aşkın ülkeye dağıtım yapıyor.

Yüksek performanslı mürekkep püskürtme işlemini gerçekleştirmek üzere geliştirilen piyasadaki bu teknoloji yüksek hızda önlü arkalı renkli baskı imkanı sunuyor. Ayrıca baskı kalitesi ve üst düzeyde kontrol edilebilir maliyetleri sayesinde mürekkep püskürtme işlemi ile global bir performans seviyesi sunuyor.

Fuarda sergilenecek ürünlerin teknik özellikleri; 

Hız;

FORCEJET teknolojisi ile dakikada 150 sayfaya kadar A4 renkli baskı yapma imkanı bulunuyor. Paralel olarak yerleştirilmiş 4 sıra halindeki baskı kafası, mürekkebi tek geçişte depolayarak verimliliğin yüksek düzeyde artırılmasını sağlıyor.

Baskı kalitesi;

Sürekli baskı sonuçları ve "renkli iş" geribildirimi belgelerinizin kalitesini garanti ediyor.

RISO, 29 Eylül-2 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul fuarı 14. Salon J-22 nolu standında ziyaretçilerini RISO ComColor 7150 ve9150 markalı ürünleriyle buluşturacak.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE EN UYGUN FİYAT TEKLİFİMİZİ SİZE GÖNDERELİM